مواظب گروههای منحرف باشید - صفا
بسم الله الرٌحمن الرٌحیم --------باصفا باش پادشاهی کن ...
یکشنبه 29 مرداد‌ماه سال 1385 ساعت 10:23 ق.ظ

کتاب شیطانکتاب شیطان

 

شیطان پرستی

 

چندی پیش وبلاگی دیدم که حرفهایی از تاریکی و نفرت و جادو و اینجور چیزها نوشته بود

شما هم می توانید ببینید:

http://www.blackmagic.blogsky.com/

سایت فرهنگی زیتون مطالب جالبی در مورد این گروه گمراه نگاشته است که لینک داده ام

البته جوانان ایران ما، اهل بیت عصمت و طهارت را دارند و به یاری ایشان از شر شیطان

و شیطان پرستان مصون خواهند ماند

انشاءالله

بهر حال قسمتی از مطالب در موردعقاید این گروه منحرف از این قرار است:

شیطان پرستی جدید آیینی است برگرفته از تفکرات و ایده های مختلف و از اصول اصلی آن میتوان به ضدیت شدید دینی مسخره کردن اعتقادات ادیان و اهمیت بسیار زیاد به مسائل جنسی اشاره کرد

شیطان پرستان دارای یک سری اعتقادات هستند که در کتاب انجیل شیطانی آمده است و همچنین دارای کلیسای شیطان نیز میباشند که در 30 آوریل 1966 توسط آنتون لاوی تاسیس شد و در پس از مرگش اداره آن به همسرش بلانش بارتون رسید و در حال حاضر نیز توسط یکی از اعضای قدیمی آن یعنی پیتر گیلمور اداره میشود . . برخی قسمتهای  کتاب آنها را بخوانیم :

" به نام خدای بزرگ ما ؛ شیطان ؛ به شما فرمان میدهم که از دنیای سیاه بیرون آیید . به نام چهار شهریار سیاه جهنم ؛ پیش آیید . شیطان ؛ جام باده لذت را بردار . این جام پر از اکسیر زندگی است ؛ و آنرا با نیروی جادوی سیاه انباشته کن . این نیرو در سراسر عالم کائنات وجود دارد و حامی آن است . آمین "

 

"ای دوست و همدم شب ؛ تو از صدای سگ ها و ریختن خون شاد میشوی ؛ تو در میان سایه های قبور میگردی ؛ تو تشنه خون هستی و بشر را تهدید میکنی گور گومورو ؛ ماه هزار چهره ؛ به قربانیان ما با نظر مساعد بنگر . دروازه های جهنم را بگشا و بیرون بیا ... "

http://www.zeitoon.net/4/f.html

 

http://www.owghat.com
it4u.ir